Mekan Gayrimenkul Emlak Ofisi 2021 Yılına Özel Yıllık Bayilik ve ,franchising Bedelini Açıkladı,,

Mekan Gayrimenkul Emlak Ofisi 2021 Yılına Özel Yıllık Bayilik ve ,franchising Bedelini Açıkladı,,


Türkiye,nin yerli ve milli emlak markası olama yolunda emin adımlarla ilerleyen Mekan Gayrimenkul,  ülke genelinde danışmanlara bayilik ve franchise vermeye devam ediyor. 

Türkiye'de franchise ve bayilik vermeyi hedefleyerek yola çıkan Mekan Gayrimenkul, bu alanda yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Özellikle  Marmara bölgesi olmak üzere Türkiye'nin dört bir yanına bayilik açmayı hedefleyen Mekan Gayrimenkul, yeni yıla danışmanlarına özel bayilik ve franchise kampanyası düzenleyerek giriyor. 

Mekan Gayrimenkul, özellikle  İstanbul  Ankara  Gaziantep  Adana  Tokat Adıyaman kayseri Konya Antalya  İzmir  Eskişehir Kırklareli Lüleburgaz Aydın Nazilli Samsun çarşamba Bursa Afyong gibi şehirlerde bayilik ve franchise çalışmalarına hız verdi. 

Mekan Gayrimenkul bayilik avantajları neler? 

Mekan Gayrimenkul’den  bayilik alan girişimciler sektörde marka bilinirliği yüksek olan bir marka ile işbirliğine girerek itibarlı bir iş sahibi olma fırsatından yararlanabiliyorlar. İşlerinde bağımsız oldukları gibi gayrimenkul sektörünün ülkemizdeki potansiyeli sayesinde yatırımlarını hızlı bir şekilde geri kazanabiliyorlar.

Aylık yüksek kazanca ulaşan bayiler denenmiş ve başarısı kanıtlanmış iş modeli sayesinde az riskli bir iş ve düşük maliyetle yüksek gelir elde etme olanağına sahip olabiliyorlar. Mekan Gayrimenkul teknik altyapı ve Ar-Ge çalışmaları ile bayilerine en uygun hizmet koşullarını sağlıyor.  Aynı zamanda isabetli ekspertiz analizleri ile hem alım hem satım yapmak isteyen tüm müşterilerinin memnuniyetini maksimum düzeyde sağlıyor. 

Gayrimenkul sektörünün lider zincir markalarından biri olabilmek için tüm bayilerinin başarılı çalışmanın bilincinde olan Mekan Gayrimenkul, gerekli yönlendirmeler ile bayileri performanslarını artırmalarına katkıda bulunuyor. 

Mekan Gayrimenkul her geçen gün hizmet verdiği yeni müşterilerle büyümeye devam ediyor ve sektörün öncü markalarından biri olmak için aralıksız çalışıyor.


2021 Yılına Özel   Bayilik ve franchising   Bedelini, Açıkladı,,

Mekan Gayrimenkul Bayilik Şartları

Mekan Gayrimenkul bayi adayı firmaların bölgedeki emlak faaliyetleri konusunda bilgi sahibi olmaları ve bölge halkının gözünde iyi bir itibara sahip olmaları şarttır. Bilindiği üzere satış ve kiralamanın ana esası güvendir. İnsanlar güven duydukları firmalarla ticaret yapmaktadırlar. Emlak satış ve kiralama alanında tecrübeli adayların istihdam edilmesi firma önceliğidir.

Yeni Nesil Mekanlar Kurmaya Devam Ediyoruz…

MEKAN GAYRİMENKUL İLETİŞİM (GENEL MERKEZ)

0(532) 283 96 20 (GSM)

Franchise & İş Başvuru Formu


https://www.mekangayrimenkul.com/basvuru-formu//

www.mekangayrimenkul.com.tr 

12.10.2021 - 09:24:33


Sosyal Medya'da Paylaş :

Yorum Yapabilirsiniz

Benzer Haberler

Emlak Sektöründe Doğru Marka Olmanın Önemi

Hayalinizdeki emlak markanızı oluşturmadan önce hedef kitlenizi iyi bilmeniz gerekiyor...Mekan Emlak Gayrimenkul Genel Müdürü Tahir Köstek'in önemli a

Devamı
Güvenilir emlak ofisi nasıl anlaşılır?

Gayrimenkul almak için güvenilir bir emlak ofisi nasıl anlaşılır?Gayrimenkul'ün pazarlamasında Güvenilir emlak ofisi  Olmak çok önemli Emlakçılık yapt

Devamı
Emlak ilanı eklerken nelere dikkat etmeliyiz!

Doğru ve etkili bir emlak ilanı nasıl verilir?Alıcı ve satıcıyı mutlu etmek siz gayrimenkul danışmanların elinde doğru belirlenmiş  bilgileri müş

Devamı
Emlak Ofisleri Sosyal Medya Hesaplarını Nasıl Kullanmalı?

Sosyal medya kullanımı gerek emlak sektöründe gerekse diğer sektörlerde bir çok kişinin kullanmasıyla başarısı kanıtlanmış bir iş modelidir. Konu

Devamı
Mekan Gayrimenkul Emlak Ofisi 2021 Yılına Özel Yıllık Bayilik ve ,franchising Bedelini Açıkladı,,

Türkiye,nin yerli ve milli emlak markası olama yolunda emin adımlarla ilerleyen Mekan Gayrimenkul,  ülke genelinde danışmanlara bayilik ve franch

Devamı
hazır emlak sitesi
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir